boty

Zobrazen 1. – 12. z 34 výsledků

ATOMIC BACKLAND NC

6990 
Skialpové lyžařské boty
Aby mohly patřit Atomic Backland NC mezi nejlepší skialpinistické boty na trhu, musí být především  lehké, super pohodlné a super stabilní. A to vše je možné! Backland NC váží 1280 g/27,5.  

ATOMIC BACKLAND SPORT

8999 
Skialpové lyžařské boty
Lehké boty ATOMIC BACKLAND SPORT jsou zkonstruovány pro začátečníky až středně pokročilé skialpinisty. Boty jsou ideální kompromis mezi výkonem při sjezdu (zpevnění nohy/tuhost boty) a pohodlím při stoupání (nízká hmotnost, větší rozsah pohybu komínu).Velký rozsah pohybu komínu usnadňuje stoupání, ať už s lyžemi na nohou nebo pěšky s lyžemi na batohu.  

ATOMIC BACKLAND SPORT

8290 8890 
Skialpové lyžařské boty
Lyžařské bota Atomic Backland Sport, je ideálním základním modelem pro každého, kdo si chce vyzkoušet skitouring, a nabízí perfektní kombinaci pohodlí, efektivního stoupání a funkčnosti při sjezdech.

ATOMIC BACKLAND W XTD 95

10590 
Skialpové lyžařské boty
Univerzální bota Atomic Backland W XTD 95  do každého terénu je stvořena pro jízdu na širších lyžích a vyšší efektivitu chůze. V této skitouringové botě můžete vyrazit kamkoli a lyžovat na čemkoli.

ATOMIC BACKLAND XTD CARBON 120

11990 
Skialpové lyžařské boty
Univerzální skitouringová bota Atomic Backland XTD Carbon 120 GW kombinuje lehkost při stoupání, pevnost při lyžování a kompatibilitu s různými typy vázání.

ATOMIC BACKLAND XTD GW 100

9590 
Skialpové lyžařské boty
Jedna z nejlepších a nejuniverzálnějších lyžařských bot řady Backland, Atomic Backland XTD 100 GW je bota se střední flexí určená pro jízdu na širších lyžích a maximální efektivitu chůze.

DALBELLO LUPO AIR 130

7990 
Skialpové lyžařské boty
Lupo Air 130 od značky Dalbello jsou vysoce výkonné freeridové a touringové boty pro pokročilé. Pokud si přejete rychlou reakci a přímý přenos energie z bot do lyží pro více technickou jízdu, vyberte si lyžáky s flexem 130.

DYNAFIT RADICAL PRO

13699 
Skialpové boty Boty Dynafit Radical Pro  jsou modelem pro pokročilé a středně pokročilé uživatele, kteří hledají tuhou botu pro sjezd a maximální komfort pro chůzi. Vysoká tuhost umožňuje efektivní přenos energie do vázání a lyží pro přesné ovládání i v technicky náročném a strmém terénu.  

DYNAFIT RADICAL PRO W

11790 
Skialpové lyžařské boty
Výstup v pohodě, sjezd jako v pohádce = pevné skialpové dámské boty Dynafit Radical Pro ski touring, které vám nabídnou pevnou oporu při sjezdu a zároveň vynikající pohyb v komínku.  

DYNAFIT RADICAL PRO W

13699 
Skialpové boty Boty Dynafit Radical Pro W  jsou modelem pro pokročilé a středně pokročilé uživatele, kteří hledají tuhou botu pro sjezd a maximální komfort pro chůzi. Vysoká tuhost umožňuje efektivní přenos energie do vázání a lyží pro přesné ovládání i v technicky náročném a strmém terénu.  

DYNAFIT RADICAL W

9999 
Skialpové lyžařské boty
Dámská skialpinistická bota Radical W je vybavena revolučním systémem Hoji Single Lock System a je nekompromisním všestranným společníkem pro cesty do kopce i sjezdy z kopce.

DYNAFIT TLT X EXTRA WIDE

13699 
Skialpové boty Legendární řada Dynafit TLT se rozrostla o nový model Extra Wide. Boty jsou o 6 mm širší v přední části a nabízí tak více prostoru pro ty, kteří mají široká chodidla.  

boty