Zobrazuji všech 9 výsledků

FISCHER ALP ATTACK CARBON (21/22)

7900 
Skialpové lyže
Závodní skialpinistické lyže Fischer Alp Attack Carbon. Jádro se skládá z plátů lehkého dřeva Paulovnie s vyfrézovanými kanálky, překryté je Titanalovou výztuží o síle 0,5 mm v oblastech montážních bodů vázání. Nová karbonová výztuž CARBON TEX nyní pokrývá celou plochu lyží, tvoří hustou diagonální síť.
Fischer Alp Attack Carbon nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Dynafit LTR 115 auto a pásy za 16.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

K2 TALKBACK 96 (21/22)

7990 
  Konzistence a vysoký výkon jsou synonymem pro model K2 Talkback 96. Ultralehké lyže, které si Vás podmaní za všech podmínek. Jedním z pozitivních rysů je jejich schopnost být v klidu i v strmých svazích a na tvrdším podkladu a dát Vám tak důvěru při sjezdu i v těchto náročnějších podmínkách. Jejich stabilitu v oblouku oceníme při sjezdech při každé rychlosti, skvělá v prašanu.
Lyže K2 TalkBack 96 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 8 a pásy za 15.490,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.

K2 WAYBACK 104 (19/20)

6999 
Skialpové lyže
Lehké lyže K2 WayBack 104 si Vás podmaní za všech podmínek. Vynikající poměr stability a hmotnosti, pohodlná na cestě nahoru a skvělé na cestě dolů nejen v podmínkách prašanu, na který jsou lyže určeny primárně.lyze-skialp/…inismus/skialpinistické sety
Set K2 WayBack 104 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 14.999,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

K2 WAYBACK 106 (21/22)

8990 
Skialpové lyže
Nejširší model z modelové řady K2 WayBack 106. Lehké lyže, které si Vás podmaní za všech podmínek. Vynikající poměr stability a hmotnosti, pohodlná na cestě nahoru a skvělé na cestě dolů nejen v podmínkách prašanu, na který jsou lyže určeny primárně. I přes svou šířku se na lyže můžete spolehnout v obtížných podmínkách tvrdšího podkladu nebo krusty i ve strmých svazích . . Její stabilitu v oblouku oceníme při sjezdech při každé rychlosti.
Lyže K2 WayBack 106 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 12 a pásy za 17.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.

K2 WAYBACK 84 (22/23)

5490 
Skialpové lyže
Model K2 WayBack 84 je užší variantou dlouhodobě jedné z nejlépe  hodnocených skialpových lyží své kategorie na trhu - modelu WayBack 88. Lyže jsou dostatečně úzké a lehké na těžký technický sníh a tvrdý podklad, ale zároveň dostatečně široké a pevné pro sjezd v hlubokém sněhu.Lehké dřevěné jádro  Paulownia Tour Light a technologie Snophobic™ společně s intuitivnm tvarem lyže a její univerzální šířkou lyže v jejím středu zařazují tuto lyži mezi nejlehčí lyže v kategorii 80-85mm . All-Terrain  Rocker kombinovaný s mělkým progresivním krojením jí dělá zase snadno ovladatelnou za všech sněhových podmínek.
K2 WayBack 84 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 12.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.

MOVEMENT LOGIC 91 (21/22)

7990 
Skialpová lyže
Movement Logic 91 = kombinace dřevěného jádra Karuba a sklolaminátu tvoří lehkou lyži s velmi dobrými vlastnostmi jak pro jízdu v prašanu, tak na tvrdých podkladech. Logic 91 je spolehlivá a dobře ovladatelná lyže, která poskytne pokročilým i začínajícím skialpinistům spoustu zábavy v lyžařských střediscích i v terénech velehor.
Movement Logic 91 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 16.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.

SALOMON MTN EXPLORE 88 (21/22)

7990 
Skialpové lyže
Profesionální skialpinistické lyže Salomon MTN Explore 88 šetří Vaše síly při výstupu, a to především zásluhou nízké hmotnosti, optimálního vykrojení a spolehlivého gripu. Optimální profil lyže Spaceframe 2.0 zajistí její nízkou hmotnost. Dřevěné jádro 3D Karuba poskytuje skvělou stabilitu při pohybu na sněhu.
Salomon MTN Explore nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 15.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.

VÖLKL RISE 84 s pásy (21/22)

7190 
Skialpové lyže
Lyže Völkl Rise 84 nabízí vyvážené vlastnosti pro výstup i sjezd, díky své nízké hmotnosti umožňuje také delší pohyb ve vysokohorském terénu. Klasické krojení (Moderate Taper) doplněné o lehce přizdvihnutou špičku lyže (Tip Rocker) výrazně ulehčuje ovládání při jízdě v hlubokém sněhu a zvyšuje  bezpečnost v těžkém terénu.
Völkl Rise 84 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 12.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

VÖLKL RISE ABOVE 88W (21/22)

8990 
Skialpové lyže
Völkl Rise Above 88W je správnou volbou pro všechny skialpinistky, které od svých lyží požadují požitek jak z výstupu tak i při sjezdu i v těch nejnáročnějších terénech.
Völkl Rise Above 88W nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 16.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.