Zobrazuji všech 5 výsledků

BCA Rescue Package T3 lavinový set

8100 
BCA Rescue Package T3 lavinový set
Cenově zvýhodněný lavinový set BCA Rescue Package T3 obsahuje lavinovou sondu Sealth 270 Avalanche Probe, lopatu B-1 EXT a tříanténový lavinový vyhledávač Tracker T3.

Mammut Barryvox

7999 
Mammut Barryvox lavinový vyhledávač V nouzi poznáš přítele... a nejlépe toho, který to umí s touhle krabičkou. Mammut Barryvox je digitální 3-anténový lavinový vyhledávač nové generace. Oproti svému předchůdci zesílil a zrychlil a přitom vám usnadní krušné chvíle jednoduchým ovladáním. Barryvox se sám přepne z módu vyhledávání do módu vysílání po 4 minutách v nečinnosti. Přepínací panel a markovací tlačítko jsou vyrobeny tak, abyste je mohly snadno ovládat v rukavicích.      

Ortovox S1+

7990 
Ortovox S1+ lavinový vyhledávač Ortovox S1+ je lavinový tříanténový digitální vyhledávač, nejsofistikovanější s nejlepším dosahem na trhu. Rozměry přístroje jsou 120 x 80 x 30 mm a je napájen 2x AAA alkalickou 1,5V LR03 baterií. Má velmi dokonalé funkce vyhledávání, díky kterým vyřešíte i ty nejsložitější situace. • počet antén: 3 • dosah / šíře: 55 / 50 m • výdrž: 250h • hmotnost: 280g

Pieps DSP Tour

6300 
Pieps DSP Tour lavinový vyhledávač

Lavinový vyhledávač Pieps DSP Tour - je tříanténový, plně digitální pípák. Pieps DSP Tour zobrazuje informace o směru a vzdálenosti k zasypanému, kromě toho má funkce usnadňující hledání více zasypaných.

Pieps DSP má velký dosah ve všech směrech. Oproti klasickému Pieps DSP je ochuzen o funkci SCAN a měření frekvence ostatních vyhledávačů. Lavinový vyhledávač Pieps DSP DSP je vybaven patentovaným systémem tří antén, je proto schopen rychle vyhledat zasypaného bez ohledu na jeho pozici v laviništi, disponuje inteligentní funkcí Smart Transmitter, která řídí vysílání radiového signálu v okamžiku, kdy ostatní vysílače mlčí, nedochází tudíž k interferencím signálů a tím je ulehčena práce záchranných týmů.

PIEPS Set Micro

10100 
PIEPS Set Micro
Cenově zvýhodněný lavinový set BCA Rescue Package T3 obsahuje lavinovou sondu, lopatu  a tříanténový lavinový vyhledávač Micro.