Zobrazen 1. – 12. z 211 výsledků

ARMADA LOCATOR 104 (Kohla)

3699 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65% mohéru a 35% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy ARMADA LOCATOR 104 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

ARMADA LOCATOR 96 (22/23)

11999 
Skialpové lyže
Značka jako Armada nemůže jen tak vyrobit standardní lehké skitour lyže, aniž by na ně vložila něco speciálního. Stabilita a spolehlivost při sjezdu zaručena! Seznamte se, nástupce legend Armada Kufo a Tracer - Armada Locator 96!
Armada Locator 96 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 18.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

ARMADA LOCATOR 96 (Kohla)

3699 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65% mohéru a 35% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy ARMADA LOCATOR 96 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

ARVA ALP 240

1090 

Lavinová sonda pro časté turisty v backcountry s Arva Alp System Avalanche Probe = uzamykací systém Arva push-to-release pro snadný a rychlý start k vyhledávání.

ARVA PELLE SHARK PLASTIQUE

499 
Lehká lavinová lopata od značky Arva. Se svými 540 g je jednoznačnou volbou pro všechny, kdo potřebují ušetřit každý gram váhy.

ATK C-RAIDER 12

10590 
Skialpové vázání
Skialpové touringové vázání ATK C-Raider 12 včetně stopperů je velmi lehké a nabízí jednoduchou manipulaci. ATK C-Raider 12 váží rekordních 305 g, má špičku z uhlíkových vláken, doplňuje řadu Free Touring a poskytuje výkon nejvyšší kvality. ATK C-Raider 12 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.  

ATK CREST 10

9890 
Skialpové vázání
ATK Crest 10 se prosazuje jako nejvšestrannější vázání v kategorii ATK® Touring: jeho nízká hmotnost umožňuje dlouhé výlety a strmé stoupání, zatímco jedinečné technické vlastnosti patní části rozšiřují jeho využití i na nejextrémnější sjezdy! ATK CREST 10 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.  

ATK CREST 8

9890 
Skialpové vázání
ATK Crest 8 se prosazuje jako nejvšestrannější vázání v kategorii ATK® Touring: jeho nízká hmotnost umožňuje dlouhé výlety a strmé stoupání, zatímco jedinečné technické vlastnosti patní části rozšiřují jeho využití i na nejextrémnější sjezdy! ATK CREST 10 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.  

ATOMIC BACKLAND 78

2990 
Skialpové pásy
Jedná se o vysoce kvalitní stoupací pásy vhodné pro každou lyži v sérii Atomic Backland, takže není nutné žádné další ořezávání. Pásy Atomic Backland 78 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.      

ATOMIC BACKLAND 85

3490 
Skialpové pásy
Jedná se o vysoce kvalitní stoupací pásy vhodné pro každou lyži v sérii Atomic Backland, takže není nutné žádné další ořezávání. Pásy Atomic Backland 85 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.      

ATOMIC BACKLAND 85 (21/22)

7990 
Skialpové lyže
Lyže Atomic Backland 85 2022 - maximální efektivnost při výstupu díky ultralehkému dřevěnému jádru a plná kontrola při sjezdu díky vnitřní carbonové konstrukci a univerzálnímu all mountain rockeru.
Atomic Backland 85 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 15.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

ATOMIC BACKLAND 85W (23/24)

11490 
Skialpové lyže
Atomic Backland 85 W je určen pro ženy, které hledají dobrodružství a chtějí zdolat celou horu. Nabízí dokonalou rovnováhu mezi lehkými všestrannými turistickými schopnostmi a výkonem při sjezdu.
Atomic Backland 85W nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 19.990-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.