Zobrazuji všech 6 výsledků

Brzda k vázání Marker Alpinist – Brake – černá

1490 
Brzda k vázání Marker Alpinist - Brake Jedny z nejlehčích brzd pro skialpinistické vázání - 92g/105mm.      

Dynafit Crampon

1520 1590 
G3 Crampon stoupací hřebeny, haršajsny G3 Crampon - haršajsny, stoupací železa na lyže jsou perfektní pro použití na trvdém sněhu či na ledu. Dovolí vám stoupat s jistotou a s větší efektivitou. ION Crampon se snadno nandavají i sundavají jen jednou rukou. Znamenitě tvrdé a zároveň lehké vlastnosti 7075 hliníkové slitiny kombinované s embosovaným tělem maček tvoří dohromady spolehlivou a chytrou vychytávku na každé ski touringové dobrodružství. ION Crampon se přidělává na lyži odděleně od vázání, a tím tvoří mačku vhodnou na jakékoliv techové vázání. Dynafit Crampon stoupací železa, haršajsny, mačky Dynafit Crampons, mačky, nebo-li haršajzny pro vázání Dynafit, dodávané v šesti různých šířkách (rozdělených barevně) podle šířky lyže v místě vázání od 80 do 130 mm. Velmi lehké a k vázání snadno připevnitelné skialpinistické mačky „ haršajsny“ určené pro všechny typy vázání Dynafit. Jsou nezbytné pro tvrdý a ledový podklad. Dynafit Crampon je kompatibilní s vázáním značky Dynafit, ATK Bindings, Fischer, Movement, Plum. Dynafit Crampon nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi, vázáním a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

G3 Crampon

1690 
G3 Crampon stoupací železa, haršajsny, mačky G3 Crampon - haršajsny, stoupací železa na lyže jsou perfektní pro použití na trvdém sněhu či na ledu. Dovolí vám stoupat s jistotou a s větší efektivitou. ION Crampon se snadno nandavají i sundavají jen jednou rukou. Znamenitě tvrdé a zároveň lehké vlastnosti 7075 hliníkové slitiny kombinované s embosovaným tělem maček tvoří dohromady spolehlivou a chytrou vychytávku na každé ski touringové dobrodružství. ION Crampon se přidělává na lyži odděleně od vázání, a tím tvoří mačku vhodnou na jakékoliv techové vázání. G3 Crampon nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi, vázáním a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

Marker Crampon

890 1190 
Marker Crampon stoupací železa, haršaisny, mačky Lehká eloxovaná hliníková konstrukce pro vázání EPF F10, F12 a F12 a Duke / Baron v šířce 106 mm. Na rozdíl od jiných systémů je montážní poloha na vázání Marker Tour přímo pod obloukem, aby poskytovala maximální tlak a usnadnila pěší turistiku díky optimální poloze mačky. Marker Crampon nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi, vázáním a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

Marker Crampon Pintech

1590 
Marker Crampon Pintech stoupací železa, haršajsny, mačky Marker vyrábí haršajsny pro svá "techová" vázání Alpinist a Kingpin. Lehké, robustní a snadno instalovatelné nebo demontovatelné, lyžařské mačky Marker Pintech jsou k dispozici ve čtyřech šířkách - 80, 90, 105 a 120 mm. Zasunují se z boku do drážky ve vázání, není tak nutné vypnout boty z vázání. Haršajsny poskytují lepší "přilnavost" na ledu a tvrdém sněhu a výrazně tak zvyšují bezpečnost vhůze v takovýchto podmínkách. Při sklouznutí lyže dopředu se vyklápí nahoru od podložky, čímž se minimalizuje tření se sněhem během fáze kroku. Marker Crampon Pintech nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi, vázáním a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

Řemínek pro Marker Alpinist – Touring leash pintech

690 
Řemínek pro Marker Alpinist - Touring leash pintech Řemínek pro vázání Marker Alpinist 8, 10 a 12.