hole

Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Dynafit Speed Vario 2.0 trekingové hole

3290 
Dvoudílné skialpové hole Dynafit Speed Vario 2.0 ze 100% karbonu jsou vhodné na dlouhé a náročné skitouringové výlety.

Dynafit Tour Vario 2.0 trekingové hole

2880 
Nastavitelné hole Tour Vario 2.0 od značky Dynafit jsou vhodné pro skialpinismus. Vyrobené z hliníku a uhlíkových vláken pro větší odolnost a pro klasické výlety.

High Colorado Tour Carbon Light trekingové hole

1390 
High Colorado Tour Carbon Light trekingové hole - Dvoudílné hole HIGH COLORADO Tour Carbon Light, vyrobené z vysoce kvalitní, lehké slitiny hliníku a karbonu.  

High Colorado Tour Carbon trekingové hole

1790 
Kvalitní a stylové teleskopické hole High Colorado Tour Carbon jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a lehkého materiálu, kombinují horní karbonovou a dolní hliníkovou část.  

High Colorado Tour Mountain Tour trekingové hole

1090 
Dvoudílné skialpové hole HIGH COLORADO Mountain Tour, vyrobené z hliníku, s ocelovým hrotem.  

High Colorado Touring II trekingové hole

1190 
Levné a kvalitní turistické a skialpové teleskopické hole High Colorado Touring 2 jsou vyrobeny z hliníku.  

K2 Lock Jaw Alu trekingové hole

1890 
K2 Lock Jaw Alu trekingové hole Odolná nastavitelná hůlka a dobrá cena, to je K2 LockJaw aluLockJaw s hliníkovou konstrukcí spodního i horního šasi je přizpůsobivým a užitečným náčiním. Tato K2 hole alu nabízí nejširší možnost nastavení délky ze všech našich hůlek složených ze dvou kusů.  

K2 Lock Jaw Carbon 145 trekingové hole

2290 
K2 Lock Jaw Carbon 145 red trekingové hole Pánský model skialpových dvoudílných holí od K2. Ultra lehká rukojeť upravená specifikům ruky se speciálním zakončení ve tvaru háku pro zvednutí patky vázání nebo otevření přezky u bot. Shaft je v horní části opatřen speciální rukojetí z měkké EVA pěny, kterou využijete při stoupání nebo v traverzech. Dodáván s velkými talířky do hlubokého sněhu Bubble Inclinometer - vychytávka pro měření sklonu svahu.

Komperdell Carbon C7 Ascent trekingové hole

2390 
Komperdell Carbon C7 Ascent - dvoudílné skialpové hole, které vás zaujmou nejen svým vzhledem, ale také technickým provedením.  

Komperdell Carbon C7 Ascent trekingové hole

2390 
Komperdell Carbon C7 Ascent - dvoudílné skialpové hole, které vás zaujmou nejen svým vzhledem, ale také technickým provedením.  

Leki Aergon Lite 2 lady trekingové hole

2390 
Leki Aergonlite 2 Lady  jsou odlehčené dvoudílné dámské skialpinistické hole. "Dámskost" je v maximální délce 135 cm a růžové barvě.  

Leki Aergon Lite 2 trekingové hole

2390 
Aergon Lite jsou dvoudílné skialpové hole se zpevněnými sněhovými košíčky, které můžete použít na obsluhu zápatěnky na vázání nebo jako škrabku.