Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

ARMADA LOCATOR 104 (Kohla)

3699 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65% mohéru a 35% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy ARMADA LOCATOR 104 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

ARMADA LOCATOR 96 (Kohla)

3699 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65% mohéru a 35% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy ARMADA LOCATOR 96 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

ATOMIC BACKLAND 78

2990 
Skialpové pásy
Jedná se o vysoce kvalitní stoupací pásy vhodné pro každou lyži v sérii Atomic Backland, takže není nutné žádné další ořezávání. Pásy Atomic Backland 78 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.      

ATOMIC BACKLAND 85

3490 
Skialpové pásy
Jedná se o vysoce kvalitní stoupací pásy vhodné pro každou lyži v sérii Atomic Backland, takže není nutné žádné další ořezávání. Pásy Atomic Backland 85 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.      

CONTOUR GUIDE MIX 135

3590 
Skialpové pásy
Inovované stoupací pásy Contour Hybrid určují nový standard lepení pro stoupací pásy. Patentovaná hybridní technologie poskytuje maximální přilnavost a snadnou manipulaci. Pásy mají skvělou trvanlivost a dobrý skluz za všech sněhových podmínek!  Hodí se pro rozličné typy terénu jakož i různé druhy sněhu. Pásy CONTOUR GUIDE MIX 135 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

Fischer X-treme 82

3390 
Fischer X-treme 82 skialpinistické pásy Skialpové stoupací pásy Fischer X-treme 82 jsou vyrobené z univerzálního mixu Mohér/Nylon v poměru 65/35 %. Dodáváme k lyži ve verzi PRECUT, která je seříznuta přesně k tomuto modelu k příslušným délkám se zatavenými konci. Tyto pásy jsou vybaveny speciálním klipem do otvoru v lyži, jsou tedy použitelné téměř výhradně pro lyže FISCHER TOUR. Fischer X-treme 82 skialpinistické pásy nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

G3 Alpinist glide

3590 3790 
G3 Alpinist glide skialpinistické pásy Všestranné stoupací pásy vyrobené jak pro suché tak chladné podmínky. 70% mohair pro optimální skluz a 30% nylonu pro větší životnost. Pásy Alpinist+ jsou výsledkem více než 20 letých zkušeností s výrobou stoupacích pásů. Alpinist + navazuje na lety prověřené pásy Alpinist. Variabilita možnosti nastavení délky v rozsahu 16 cm. Proto můžete jedny pásy použít na více délek lyží. Pásy mají nový minimalistický zadní klip a nový typ přenosové síťky. G3 Alpinist glide nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

K2 WAYBACK 88

3890 
Skialpové pásy
Předtvarované stoupací pásy vyřízlé přímo na tvar lyže jsou vyrobené ze 70% přírodního mohéru a 30% z nylonových vláken. To zaručuje výborný skluz při zachování dobré přilnavosti ve stoupání. Prvotřídní kvalita švýcarské značky POMOCA zajistí dlouhou životnost pásů i perfektní adhezi pásu k lyži. Pásy K2 WayBack 88 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

K2 WAYBACK 88 (Kohla)

3390 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (70% mohéru a 30% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy K2 WAYBACK 88 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

K2 WAYBACK 92

3890 
Skialpové pásy
Předtvarované stoupací pásy K2 WayBack 92 jsou oříznuty přímo na tvar lyže, jsou vyrobeny ze 70% přírodního mohéru a 30% z nylonových vláken. To zaručuje výborný skluz při zachování dobré přilnavosti ve stoupání. Prvotřídní kvalita švýcarské značky POMOCA zajistí dlouhou životnost pásů i perfektní adhezi pásu k lyži. Pásy K2 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

K2 WAYBACK 92 (Kohla)

3390 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (70% mohéru a 30% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy K2 WAYBACK 92 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

K2 WAYBACK 96

3890 
Skialpové pásy
Předtvarované stoupací pásy vyřízlé přímo na tvar lyže jsou vyrobené ze 70% přírodního mohéru a 30% z nylonových vláken. To zaručuje výborný skluz při zachování dobré přilnavosti ve stoupání. Prvotřídní kvalita švýcarské značky POMOCA zajistí dlouhou životnost pásů i perfektní adhezi pásu k lyži. Pásy K2 WayBack 96 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.