Zobrazuji všech 9 výsledků

BCA Rescue Package T3 lavinový set

8100 
BCA Rescue Package T3 lavinový set
Cenově zvýhodněný lavinový set BCA Rescue Package T3 obsahuje lavinovou sondu Sealth 270 Avalanche Probe, lopatu B-1 EXT a tříanténový lavinový vyhledávač Tracker T3.

BCA Shaxe Speed lavinová lopata

3090 
BCA Shaxe Speed lavinová lopata. BCA Shaxe Speed je nejlehčí kombo lopata - cepín určené pro skialp a freeride.

Mammut Alugator Ride lavinová lopata

1190 
Mammut Alugator Ride lavinová lopata Lopata Alugator Ride od firmy Mammut poskytuje ideální vyvážení mezi robustním materiálem, ergonomickým tvarem rukojeťi a optimální kontrolou při práci s lopatou.
  • list lopaty z tvrzeného hliníku
  • oválné teleskopické madlo
  • automatické zamčení rukojeťi
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť
  • velmi komfortní manipulace
  • stabilizační otvory

Mammut Barryvox

7999 
Mammut Barryvox lavinový vyhledávač V nouzi poznáš přítele... a nejlépe toho, který to umí s touhle krabičkou. Mammut Barryvox je digitální 3-anténový lavinový vyhledávač nové generace. Oproti svému předchůdci zesílil a zrychlil a přitom vám usnadní krušné chvíle jednoduchým ovladáním. Barryvox se sám přepne z módu vyhledávání do módu vysílání po 4 minutách v nečinnosti. Přepínací panel a markovací tlačítko jsou vyrobeny tak, abyste je mohly snadno ovládat v rukavicích.      

Mammut Probe 240 lavinová sonda

999 
Mammut Probe 240 lavinová sonda

Lavinová sonda s teleskopickým napínacím systémem. Šest segmentů je jednostranně označeno metrem. Špička ve tvaru slzy vás mile překvapí dobrou průchodností sněhem při sondování.

Mammut Probe Fast Lock 240 lavinová sonda

1050 
Mammut Probe 240 lavinová sonda

Lavinová sonda s teleskopickým napínacím systémem. Šest segmentů je jednostranně označeno metrem. Špička ve tvaru slzy vás mile překvapí dobrou průchodností sněhem při sondování.

Ortovox S1+

7990 
Ortovox S1+ lavinový vyhledávač Ortovox S1+ je lavinový tříanténový digitální vyhledávač, nejsofistikovanější s nejlepším dosahem na trhu. Rozměry přístroje jsou 120 x 80 x 30 mm a je napájen 2x AAA alkalickou 1,5V LR03 baterií. Má velmi dokonalé funkce vyhledávání, díky kterým vyřešíte i ty nejsložitější situace. • počet antén: 3 • dosah / šíře: 55 / 50 m • výdrž: 250h • hmotnost: 280g

Pieps DSP Tour

6300 
Pieps DSP Tour lavinový vyhledávač

Lavinový vyhledávač Pieps DSP Tour - je tříanténový, plně digitální pípák. Pieps DSP Tour zobrazuje informace o směru a vzdálenosti k zasypanému, kromě toho má funkce usnadňující hledání více zasypaných.

Pieps DSP má velký dosah ve všech směrech. Oproti klasickému Pieps DSP je ochuzen o funkci SCAN a měření frekvence ostatních vyhledávačů. Lavinový vyhledávač Pieps DSP DSP je vybaven patentovaným systémem tří antén, je proto schopen rychle vyhledat zasypaného bez ohledu na jeho pozici v laviništi, disponuje inteligentní funkcí Smart Transmitter, která řídí vysílání radiového signálu v okamžiku, kdy ostatní vysílače mlčí, nedochází tudíž k interferencím signálů a tím je ulehčena práce záchranných týmů.

PIEPS Set Micro

10100 
PIEPS Set Micro
Cenově zvýhodněný lavinový set BCA Rescue Package T3 obsahuje lavinovou sondu, lopatu  a tříanténový lavinový vyhledávač Micro.