Zobrazen 1. – 12. z 172 výsledků

ARMADA LOCATOR 104 (Kohla)

3699 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65% mohéru a 35% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy ARMADA LOCATOR 104 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

ARMADA LOCATOR 96 (22/23)

11999 
Skialpové lyže
Značka jako Armada nemůže jen tak vyrobit standardní lehké skitour lyže, aniž by na ně vložila něco speciálního. Stabilita a spolehlivost při sjezdu zaručena! Seznamte se, nástupce legend Armada Kufo a Tracer - Armada Locator 96!
Armada Locator 96 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 18.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

ARMADA LOCATOR 96 (Kohla)

3699 
Skialpové pásy
Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65% mohéru a 35% nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy ARMADA LOCATOR 96 (Kohla) nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.    

ATK C-RAIDER 12

10590 
Skialpové vázání
Skialpové touringové vázání ATK C-Raider 12 včetně stopperů je velmi lehké a nabízí jednoduchou manipulaci. ATK C-Raider 12 váží rekordních 305 g, má špičku z uhlíkových vláken, doplňuje řadu Free Touring a poskytuje výkon nejvyšší kvality. ATK C-Raider 12 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.  

ATK CREST 10

9890 
Skialpové vázání
ATK Crest 10 se prosazuje jako nejvšestrannější vázání v kategorii ATK® Touring: jeho nízká hmotnost umožňuje dlouhé výlety a strmé stoupání, zatímco jedinečné technické vlastnosti patní části rozšiřují jeho využití i na nejextrémnější sjezdy! ATK CREST 10 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.  

ATK CREST 8

9890 
Skialpové vázání
ATK Crest 8 se prosazuje jako nejvšestrannější vázání v kategorii ATK® Touring: jeho nízká hmotnost umožňuje dlouhé výlety a strmé stoupání, zatímco jedinečné technické vlastnosti patní části rozšiřují jeho využití i na nejextrémnější sjezdy! ATK CREST 10 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a pásy dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.  

ATOMIC BACKLAND 78

2990 
Skialpové pásy
Jedná se o vysoce kvalitní stoupací pásy vhodné pro každou lyži v sérii Atomic Backland, takže není nutné žádné další ořezávání. Pásy Atomic Backland 78 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.      

ATOMIC BACKLAND 85

3490 
Skialpové pásy
Jedná se o vysoce kvalitní stoupací pásy vhodné pro každou lyži v sérii Atomic Backland, takže není nutné žádné další ořezávání. Pásy Atomic Backland 85 nabízíme ve zvýhodněných setech s  lyžemi a vázáním dle Vašeho vlastního výběru – přejděte ke konfiguraci.      

ATOMIC BACKLAND 85 (21/22)

7990 
Skialpové lyže
Lyže Atomic Backland 85 2022 - maximální efektivnost při výstupu díky ultralehkému dřevěnému jádru a plná kontrola při sjezdu díky vnitřní carbonové konstrukci a univerzálnímu all mountain rockeru.
Atomic Backland 85 nabízíme ve zvýhodněném setu s  vázáním Alpinist 10 a pásy za 15.990,-Kč, můžete si také sestavit set s jiným vázáním dle Vašeho vlastního výběru - přejděte ke konfiguraci.
 

ATOMIC BACKLAND NC

6990 
Skialpové lyžařské boty
Aby mohly patřit Atomic Backland NC mezi nejlepší skialpinistické boty na trhu, musí být především  lehké, super pohodlné a super stabilní. A to vše je možné! Backland NC váží 1280 g/27,5.  

ATOMIC BACKLAND SPORT

8999 
Skialpové lyžařské boty
Lehké boty ATOMIC BACKLAND SPORT jsou zkonstruovány pro začátečníky až středně pokročilé skialpinisty. Boty jsou ideální kompromis mezi výkonem při sjezdu (zpevnění nohy/tuhost boty) a pohodlím při stoupání (nízká hmotnost, větší rozsah pohybu komínu).Velký rozsah pohybu komínu usnadňuje stoupání, ať už s lyžemi na nohou nebo pěšky s lyžemi na batohu.  

BCA Rescue Package T3 lavinový set

8100 
BCA Rescue Package T3 lavinový set
Cenově zvýhodněný lavinový set BCA Rescue Package T3 obsahuje lavinovou sondu Sealth 270 Avalanche Probe, lopatu B-1 EXT a tříanténový lavinový vyhledávač Tracker T3.